1. Managing Director
  2. Managing Director
  3. Managing Director
  4. Managing Director
  5. Managing Director
  6. Managing Director
  7. Managing Director
  8. Managing Director
  9. Managing Director
  10. Managing Director
  11. Managing Director

Honours

  1. YEAR
    COMPETITION
    TEAM
    CAPTAIN
  2. 1936
    Lumb Cup
    1st XI
    R G Brook
  3. 1960
    Division Champions
    2nd XI
    G Brook
  4. 1948
    Armitage Shield
    2nd XI
    R Green
  5. 1967
    Division 2 Champions
    1st XI
    J Moorhouse
  6. 1967
    Parish Cup Runners Up
    1st XI
    J Moorhouse
  7. 1968
    Howson Trophy Winners
    1st XI
    J Moorhouse
  8. 1969
    Parker Cup Winners
    1st XI
    J Moorhouse
  9. 1969
    Coyles Cup Winners
    U18
  10. 1971
    Chappell Trophy
    Club
    6 a-side
  11. 1972
    Chappell Trophy
    Club
    6 a-side
  12. 1974
    Parker Cup Winners
    1st XI
    J Smith
  13. 1974
    Howson Trophy Winners
    1st XI
    J Smith
  14. 1975
    Crossley Shield Winners
    2nd XI
    B Kitchen
  15. 1975
    Howson Trophy Winners
    1st XI
    T Priestley
  16. 1977
    Parish Cup Runners Up
    1st XI
    T Priestley
  17. 1984
    Crossley Shield Winners
    2nd XI
    J D Allan
  18. 1985
    Crossley Shield Runners Up
    2nd XI
    J D Allan
  19. 1986
    Lindley Moor Winners
    1st XI
    R S Williams
  20. 1986
    Division 2 Winners
    2nd XI
    JE Townsend
  21. 1986
    Crossley Shield Winners
    2nd XI
    JE Townsend
  22. 1987
    Division 2 Winners
    2nd XI
    JE Townsend
  23. 1987
    Lowe Trophy
    1st XI
    RS Williams
  24. 1990
    Lindley Moor Trophy
    1st XI
    M Eady
  25. 1992
    Division Champions
    Sunday XI
    R Lowe
  26. 1996
    Champions Div 'A'
    Sunday XI
    L Greenwood
  27. 1997
    Crossley Shield Runners Up
    2nd XI
    M Burke
  28. 1998
    Crossley Shield Runners Up
    2nd XI
    L Greenwood
  29. 1998
    Champions Div 'B'
    Sunday XI
    N Bagott
  30. 2000
    Champions Division 'B'
    Sunday XI
    L Hagues
  31. 2001
    2nd Division Champions
    1st XI
    G Hey
  32. 2002
    Division 2 Champions
    2nd XI
    M Burke
  33. 2002
    Rod Warhurst Cup
    Sunday XI
    S Pearson
  34. 2005
    Roy Smith Div 1Champions
    2nd XI
    G Clarke
  35. 2007
    Rod Warhurst Trophy Runners Up
    Sunday XI
    S Townsend
  36. 2008
    Roy Smith Div 1 Champions
    1st XI
    D Townsend
  37. 2008
    Roy Smith Div 1 Champions
    2nd XI
    N Crowther
  38. 2009
    Premier League Champions
    1st XI
    D Townsend
  39. 2011
    Clay Trophy
    2nd XI
    D Peel Jnr
  40. 2011
    Division 1 Champions
    Sunday XI
    L Greenwood
  41. 2013
    Lindley Moor Trophy Winners
    1st XI
    Tom Baxter
  42. 2016
    Roy Smith 1st Div Runners Up
    2nd XI
    Kyle Adamson
  43. 2013
    Premier League Runners Up
    1st XI
    Tom Baxter